lang="en-US"> כוח לעובדים » חברי אסיפת נציגים, ועדות וצוותים

חברי אסיפת נציגים, ועדות וצוותים

חברי אספת הנציגים

יפית יצחק עפרי (אוניברסיטה פתוחה), שרון לוזון (אוניברסיטה פתוחה), גדי און (אוניברסיטה פתוחה), יניב בר-אילן (אוניברסיטה פתוחה), שרון קיטרון (אוניברסיטה פתוחה), אביעד מנשה (אוניברסיטה פתוחה), דידי לופו (אוניברסיטה פתוחה), נועה לויכטר (אוניברסיטה פתוחה), עידית נבו (אוניברסיטה פתוחה), רמי הוד (אוניברסיטה פתוחה), עופר הדס (אוניברסיטה פתוחה), דורון טימור (אוניברסיטה פתוחה), ורד רז (אוניברסיטה פתוחה), אלון זינר (אוניברסיטה פתוחה), מיכה רחמן (הסניף הכללי), גידי אייזן (הסניף הכללי), מיכל צ’רנוביצקי (הסניף הכללי), יעל סיני (הסניף הכללי), איילת יערי (הסניף הכללי), ערן סגל (הסניף הכללי), אלעד הן (הסניף הכללי), נעמה לזימי (הסניף הכללי), עליזה ידעי (משפחתונים-בני ברק), רחל אברהם (משפחתונים-בני ברק), ברכה זקס (משפחתונים-בני ברק), ציפורה בן אבו (משפחתונים-בני ברק), מנאל גואבריה (משפחתונים-נצרת), אריג’ אבו חסן (משפחתונים- נצרת), אבלין מורד (משפחתונים-אשדוד), טובי עמיר (משפחתונים-אשדוד), סיגלית בן צור (משפחתונים- מודיעין עלית), נינט ששון (משפחתונים-באר שבע), בתיה גולן (משפחתונים-באר שבע), אמירה אבו קווידאר (משפחתונים אבו בסמה), הודה אלנבארי (משפחתונים אבו בסמה), זיוה אילני (היל”ה), אימאן אגבריה (היל”ה), שירה חייט (היל”ה), מיקי פישר (היל”ה), מירי עוז (היל”ה), עידו מזרחי (היל”ה), עינת אברהמי (היל”ה), אמירה אבו אחמד (היל”ה), לטיפה עבד אל גאני (היל”ה), מורן קרן (היל”ה), טלילה אילון (היל”ה), לאה שמש (היל”ה), קלוד קדוש (היל”ה), רון שעירי (היל”ה), איתן גולדברג (שתיל), עומר כהן (שתיל), אלברט סופר (חסות הנוער), מקס מרק (חסות הנוער), אסף יחימוביץ’ (חסות הנוער), נטע סגל (חסות הנוער), מוסא מאג’ד (חסות הנוער), הדס פוקסמן (חסות הנוער), אושרי בן ארוש (חסות הנוער), אנסטסיה נודל (חסות הנוער), מור גלאון (חסות הנוער), אלישמע פרוינדליך (חסות הנוער), חזי הינדבי (חסות הנוער), פול שרל פוקס (מכון שכטר), גליה גלזנר חלד (מכון שכטר), פני דלמר (עובדות הנקיון בנ”ג), מרינה מיראלשווילי (עובדות הנקיון בנ”ג), קטי מלחי (משפחתונים תל אביב), אסתר פנסחוב (משפחתונים תל אביב), מאיה ירון (הבית של תמר- משמר השרון), יאיר יבין (הבית של תמר- שפיים), איתמר הראל (הבית של תמר- שפיים), ענת שחף (נשי חירות), רחל קוזניץ (נשי חירות), דליה קופרלי (נשי חירות), זהבה עזרא (נשי חירות), ורד פישביין חבושה (נשי חירות), מרית מייסלר (שנקר), יבגני משנברג (שנקר), יואב מילר (שנקר), אוריאל דריי (רעות), נגה רוזנטל (רעות), דניאל תדמון (דמוקרטי יפו), יונתן קלפסדל (יד ושם), יפתח מאירי (יד ושם), חיים ווילי קוסטה (יד ושם), רחל שפירא (יד ושם), אורית מרגליות (יד ושם), יעל איגלשטיין (יד ושם), אלכסנדר אברהם (יד ושם), שירה קופפר (יד ושם), שרון חג’בי (האקדמית תל אביב יפו), נירית אגאי (האקדמית תל אביב יפו), רעות כהן (האגודה לזכויות האזרח), אביבה דעוס (משפחתונים ראש העין), גילי גופר (המכון למורשת בן גוריון), אקטרינה גמזו (וולמן מנפרוטו), רז ימין (צלף), מקסים אלקסלסי (צלף), רן קופרברג (לאומי שרותי שוק ההון), אסף אפלבאום (לאומי שרותי שוק ההון), אלי אלבז (חיפה כימיקלים), אלי לוטטי (חיפה כימיקלים), ישראל לייבוביץ’ (חיפה כימיקלים), סייף עג’אג’ (חיפה כימיקלים), יעל קונש (כללית רפואה משלימה), יורם נגור (כללית רפואה משלימה), איציק קשקש (אגד תעבורה), ישראל אמשלם (אגד תעבורה), אורי מושקה (אגד תעבורה), שי ישראל (אגד תעבורה), איברהים בדיר (אגד תעבורה), ראאד משעל (אגד תעבורה), דוד שורק (אגד תעבורה), מיכאל מונטוולינסקי (אגד תעבורה), יאיר סבג (אגד תעבורה), אהוד איוס (אגד תעבורה), עדנה יהושע (עובדות צהרונים), שרה סלע (עובדות צהרונים), אורית ולד (עובדות צהרונים), שרה מלר (עובדות צהרונים), נעמי צוורלינג (עובדות צהרונים), תקוה לוי (עובדות הצהרונים), אורית גבריאל (המרכז האקדמי למשפט ועסקים רמת גן), אורלי שיף (המרכז האקדמי לב), אסתר ביין (המרכז האקדמי לב), פתחיה מוסרוואה (משפחתונים ואדי ערה), עסמאהן ג’הג’הא (משפחתונים-ערערה), רסמיה (איזבידת משפחתונים- סכנין), באדרה חטיב (משפחתונים- סכנין), זליח’ה חלאילה (משפחתונים שג’ור), עייאשה קאדרי (משפחתונים שג’ור), שמחה סעידי (משפחתונים ראשון), דוד אזולאי (מתדון), נועם כץ (מתדון), דניאל כהן (סינמטק ירושלים), סשה קליינמן (סינמטק ירושלים), איירין שיק (משפחתונים-מעלה אדומים), עלי תולת (עובדות הנקיון אוניברסיטת ת”א), חיים ניילנדר (שו”ב- הל יסכה), ציפורה ניימאן (בועות), נדאל גית (קווים- מודיעין עילית), אסאמה שעבאן (קווים- מודיעין עילית), עמר סלאימה (קווים- מודיעין עילית), ארקדיוס אמסיס (קווים-רמלה לוד), אשרף פראח (קווים-רמלה לוד), איתמר כוכבי (קווים-רמלה לוד), ערן מוגרבי (קווים-רמלה לוד), עטון מוראד (קווים- בית”ר עילית), סמי אבו סביתאן (קווים- בית”ר עילית), ניסן נימני (קווים בקעת אונו), פלג נגאר (קווים בקעת אונו), שמעון וולנר (קווים בקעת אונו), עליוואת אשרף (קווים מודיעין), עביד עדנאן (קווים מודיעין), הרצל ביתה (קווים נתניה), אהרון חלפון (קווים נתניה), רוני ברונו רונפלד (קווים פתח תקווה), ניסים כביה (קווים פתח תקווה), אשרף זחאלקה (קווים חדרה), חאלד מחאג’נה (קווים חדרה), נאדר גית (אלנבאלי- הובלות), מוראד אבו עלקם (אלנבאלי- הובלות), רג’י ערפה (אלנבאלי- בטון), ויטלי פרוצנקו (המנופאים), ירוסלב ואוילין (המנופאים), רפאל שריקי (שו”ב- עוף הנגב), עוז סלטון (שו”ב- עוף הנגב), ישראל משה אייזנבך (הוד חפר), סיגל אבישי (העמותה לפעילות קהילתית כוכב יאיר), תמיר דהן (החברה הכלכלית לפיתוח מיתר), אופיר בן יעקב (דן- אבשלום)

יו”ר אספת הנציגים

ענת שחף

מזכירות אספת הנציגים

גילי גופר ואריאל ליבמן

חברי ועדת הכספים

אביעד מנשה, אורי מושקה, טובי עמיר, טלילה אילון, יצחק קשקש, ניסן נימני, נעמה לזימי ורמי הוד

חברי ועדת רווחה

אבלין מורד, אהוד איוס, אהרון חלפון, חיים קוסטה, מירי עוז, מקס מרק, עלי תולת ורחל קוזניץ
חברי הועדה לקידום שוויון מגדרי
יפתח מאירי, נטע ארנון שושני, מיטל הרטמן, ניבה שרון, שרה סלע

חברי ועדת הבחירות המרכזית

דפנה שני אופק, אלי אמינוב, דודי נתן, אור קשת

ועדת ביקורת

מתן בורד
בית הדין
עו”ד בועז גור ועו”ד נוי ברינדט
לקריאת תקנות בית הדין לחצו כאן

צוות ארגון

שרון קיטרון, ישראל ליבוביץ’, שרון לוזון, שירה פנחס, ירון דישון, עלי תולת, ינון ג׳יבלי, נידאל גית
מזכירים ארגוניים
ניצן תנעמי, עמי וטורי, איתי סבירסקי, שי כהן

רכזי מטות

צפון: רפי קמחי
גליל ומשולש: סוהא חילו מנסור
מרכז: יעל סיני
שפלה: ערן חולתא
ירושלים: יוני בלבן ויעל וולפנזון
דרום: ולודה גופין

נציבות לטיפול בהטרדות מיניות

מור דיטש, שרון מלכי ועו”ד תמי קצביאן

ממונות לטיפול בהטרדות מיניות

שרון קיטרון, יעל קונש, אורלי שנקר וירון דישון
אתר כוח לעובדים נבנה בפלטפורמת WordPress MU | כל התכנים באתר מוגנים ברישיון Creative Commons
הקמה: יוחאי עילם , חנית כהן | עיצוב: רונן אידלמן הפקה: נעה נוצני | ניהול: מתן בורד| ייעוץ: עידו פישמן